Serwis

Pensjonat - Mrzeżyno

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Wykonanie sauny suchej w miejscowości Mrzeżyno, zachodniopomorskie. Sauna o wymiarach 2x2 została wykonana ze świerku kanadyjskiego, zasilana piecem o mocy 9KW. Całość projektu wykonana została w ciągu dwóch dni.  ...(więcej)
2dni Czas
wykonania
SaunaSucha
Mrzeżyno

Losowe

Realizacje

Hotel SPA - Rewal Baseny

Hotel SPA - Rewal

Więcej
Hotel - Ustroń Morski Baseny

Hotel - Ustroń Morski

Więcej
Sanatorium - Kołobrzeg Baseny

Sanatorium - Kołobrzeg

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Wykonanie sauny suchej w miejscowości Mrzeżyno, zachodniopomorskie. Sauna o wymiarach 2x2 została wykonana ze świerku kanadyjskiego, zasilana piecem o mocy 9KW. Całość projektu wykonana została w ciągu dwóch dni.

 

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane