Szybki kontakt+48 691 444 416
PL EN DE

O firmie

Głównym obszarem działalności firmy Admar System jest projektowanie i budowa basenów, fontann, kompleksów SPA & Wellness. Wykonujemy zamówienia zarówno prywatne, jak i publiczne.

basen admar

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić jego wymagania. Kierując się tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas usług.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego, że Klient oczekuje przede wszystkim wysokiej jakości produktu i usługi, ale również kompleksowości przedstawionej oferty. Wybierając firmę AdMar otrzymują Państwo bardzo ważną możliwość późniejszego serwisowania przez nas danego obiektu, czyli kompleksowej obsługi posprzedażowej.

Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie niesie ze sobą permanentny rozwój technologii i dlatego śledząc aktualne trendy staramy się regularnie ulepszać wykorzystywane przez nas techniki produkcji i montażu. Naszym celem jest zadowolenie Klienta i w tej kwestii nie akceptujemy żadnych kompromisów. Korzystanie z basenu czy SPA służy nie tylko relaksowi, ale przede wszystkim dbaniu o własne zdrowie i dlatego staramy się nie zawieźć zaufania jakie Państwo w nas pokładacie.

Dążymy do tego, aby jak najszersze grono Klientów skorzystało z naszej oferty. Doceniamy wartość zaufanych Partnerów biznesowych i dlatego wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub emailowgo, a nasi przedstawiciele skontaktują się z Państwem celem ustalenia wszystkich szczegółów współpracy. Kooperacja oparta na wzajemnym szacunku jest gwarancją korzyści i zadowolenia dla nas wszystkich!

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Email*
Telefon
+48
    Treść wiadomości*
    Wyślij wiadomość