Serwis

Rezydencja - Sianów

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Realizacja projektu w miejscowości Sianów, koło Koszalina. Prace obejmowały budowę sauny z bezsękowej osiki wraz z montażem pieca grzewczego o mocy 9kW. Budowę wykonano w ciągu jednego dnia roboczego....(więcej)
1dni Czas
wykonania
Sauna bez-sękowej osiki
k. Koszalina

Losowe

Realizacje

Rezydencja prywatna - Koszalin Baseny

Rezydencja prywatna - Koszalin

Więcej
Pensjonat - Rewal Baseny

Pensjonat - Rewal

Więcej
Pensjonat - Dąbki Baseny

Pensjonat - Dąbki

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Realizacja projektu w miejscowości Sianów, koło Koszalina. Prace obejmowały budowę sauny z bezsękowej osiki wraz z montażem pieca grzewczego o mocy 9kW. Budowę wykonano w ciągu jednego dnia roboczego.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane