Baseny

Pensjonat w Mrzezynie

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Realizacja projektu w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Mrzeżyno. Budowa basenu z technologią uzdatniania wody za pomocą elektrolizy soli wraz z okładziną basenu, roletą i automatyką oraz wanna z hydromasażem w technologii podobnie do basenu, uz...(więcej)
90dni Czas
wykonania
BasenPensjonatowy
Mrzeżyno

Losowe

Realizacje

Hotel SPA - Pobierowo Baseny

Hotel SPA - Pobierowo

Więcej
Prywatny dom - Kołobrzeg Baseny

Prywatny dom - Kołobrzeg

Więcej
Białogard - Fontanna typu Ściana Płaczu Fontanny

Białogard - Fontanna typu Ściana Płaczu

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Realizacja projektu w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Mrzeżyno.

Budowa basenu z technologią uzdatniania wody za pomocą elektrolizy soli wraz z okładziną basenu, roletą i automatyką oraz wanna z hydromasażem w technologii podobnie do basenu, uzdatnianie wody poprzez elektrolize soli. Ponadto wybudowana została Grota solna z tężnią, ściany wykonane z bloków solnych, wewnątrz powstało nagłośnienie pod muzykę relaksacyjną.

Wybudowano również Saune z drewna bezsękowego z oświetleniem LED zmiennokolorowym, oraz piec Harvia o mocy 9KW. Wszystko zwieńczone sufitem napinanym oraz grafikami naściennymi.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane