Szybki kontakt+48 691 444 416
PL EN DE

Oferta

Nasza oferta obejmuje głównie projektowanie i budowanie basenów, ale z chęcią podejmujemy się również wyzwać w postaci budowy fontann, kompleksów SPA, czy tężni i grot solankowych

Wiele realizacji wykonano w miejscowościach województwa zachodniopomorskiego takich, jak: Kołobrzeg, Rewal, ŚwinoujścieSzczecin i Koszalin. Nasi klienci znajdują się również w województwie pomorskim i wielkopolskich. Pragniemy jednak podkreślić, że jesteśmy otwarci na oferty z całej Polski.

Dokładamy wszelkich starań aby Klient po wykonaniu usługi odczuwał satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Kierując się tym pragnieniem regularnie powiększamy katalog produktów, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo sterowniki basenowe i wiele akcesoriów dodatkowych.

Marzą Ci się sufity napinane podkreślające wyjątkowość basenu? A może oświetlenie led do fontanny ogrodowej? Żaden kłopot! Wykonujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia urzeczywistniając tym samym pragnienia Klientów.

Oferujemy również wiele rodzajów pomp ciepła i solarnych podgrzewaczy wody do basenu powszechnie cenionych producentów. Nie pomijamy również ważnej kwestii higieny tworzonych przez nas obiektów, skupiając się również na dostarczeniu sprawdzonych i przede wszystkim bezpiecznych środków chemicznych.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami celem uzyskania dokładniejszych informacji.

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Email*
Telefon
+48
    Treść wiadomości*
    Wyślij wiadomość