Wanny SPA

Aquapark - Koszalin

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Projekt na zlecenie Aquaparku w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Wykonana wanna odznacza się wysokimi walorami estetycznymi, prostotą i funkcjonalnością służącą do schładzania po saunie....(więcej)
10dni Czas
wykonania
Wanna doSchładzania
Koszalin

Losowe

Realizacje

Pensjonat  - Rewal Baseny

Pensjonat - Rewal

Więcej
Rezydencja prywatna - Koszalin Baseny

Rezydencja prywatna - Koszalin

Więcej
Pensjonat - Grzybowo Baseny

Pensjonat - Grzybowo

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Projekt na zlecenie Aquaparku w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Wykonana wanna odznacza się wysokimi walorami estetycznymi, prostotą i funkcjonalnością służącą do schładzania po saunie.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane