Fontanny

Park - Połczyn Zdrój

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Realizacja budowy fontann w parku w miejscowości Połczyn-Zdrój. Zrealizowano projekt fontanny która podkreśli nowatorski charakter parku. Dodatkowo uruchomiono system uzdatniania wody oraz technologię obrazu wodnego z oświetleniem....(więcej)
30dni Czas
wykonania
FontannaParkowa
Połczyn Zdrój

Losowe

Realizacje

Zespół Apartamentowców - Bydgoszcz Baseny

Zespół Apartamentowców - Bydgoszcz

Więcej
Rezydencja - Bielsko-Biała Baseny

Rezydencja - Bielsko-Biała

Więcej
Zespół Apartamentów - Mielno Baseny

Zespół Apartamentów - Mielno

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Realizacja budowy fontann w parku w miejscowości Połczyn-Zdrój. Zrealizowano projekt fontanny która podkreśli nowatorski charakter parku. Dodatkowo uruchomiono system uzdatniania wody oraz technologię obrazu wodnego z oświetleniem.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane