Baseny

Pensjonat - Grzybowo

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

W pensjonacie w miejscowości Grzybowo wybudowany został basen z atrakcjami wodnymi, okładzina niecki ceramiczna w postaci mozaiki oraz wybudowano centralę osuszająco grzewczą. Dodatkowo oświetlenie led w basenie i ponad nim dodaje uroku obiektowi....(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenPensjonatowy
Grzybowo

Losowe

Realizacje

Rezydencja - Białogard Baseny

Rezydencja - Białogard

Więcej
Trzęsacz - Największy Basen Baseny

Trzęsacz - Największy Basen

Więcej
Hotel - Świnoujście Baseny

Hotel - Świnoujście

Więcej

Pełna

Specyfikacja

W pensjonacie w miejscowości Grzybowo wybudowany został basen z atrakcjami wodnymi, okładzina niecki ceramiczna w postaci mozaiki oraz wybudowano centralę osuszająco grzewczą. Dodatkowo oświetlenie led w basenie i ponad nim dodaje uroku obiektowi.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane