Baseny

Zespół Apartamentowców - Bydgoszcz

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Wykonanie projektu w zespole apartamentowców w miejscowości Bydgoszcz. Powstał tam basen wraz z stacją uzdatniania wody, okładziną niecki, sterowaniem i automatyką. Nasza ekipa nadzorowała rozruch oraz pierwsze uruchomienie obiektu...(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenApartamentowy
Bydgoszcz

Losowe

Realizacje

Hotel - Kołobrzeg Baseny

Hotel - Kołobrzeg

Więcej
Pensjonat - Rowy Baseny

Pensjonat - Rowy

Więcej
Zespół domków - Dąbki Baseny

Zespół domków - Dąbki

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Wykonanie projektu w zespole apartamentowców w miejscowości Bydgoszcz. Powstał tam basen wraz z stacją uzdatniania wody, okładziną niecki, sterowaniem i automatyką. Nasza ekipa nadzorowała rozruch oraz pierwsze uruchomienie obiektu

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane