Baseny

Zespół apartamentów - Międzywodzie

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Budowa basenu w miejscowości Międzywodzie, województwie zachodniopomorskim. Niecka została wybudowana z kształtek szalunkowych. Powstały basen z atrakcjami wodnymi i brodzikiem został przykryty modułowym, rozsuwanym przykryciem. Zamontowana została pompa ciepł...(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenApartamentowy
Międzywodzie

Losowe

Realizacje

Hotel - Ustroń Morski Baseny

Hotel - Ustroń Morski

Więcej
Zespół apartamentów - Rogowo Baseny

Zespół apartamentów - Rogowo

Więcej
Dom prywatny - Pobierów Serwis

Dom prywatny - Pobierów

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Budowa basenu w miejscowości Międzywodzie, województwie zachodniopomorskim. Niecka została wybudowana z kształtek szalunkowych. Powstały basen z atrakcjami wodnymi i brodzikiem został przykryty modułowym, rozsuwanym przykryciem. Zamontowana została pompa ciepła w celu podgrzewania i utrzymywania temperatury wody.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane