Baseny

Pensjonat - Rewal

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Projekt oraz wykonanie basenu w miejscowości Rewal w woj. Zachodniopomorskim. W pensjonacie wybudowany został basen w technologii niecki żelbetowej wraz z atrakcjami wodnymi w skład których wchodzi między innymi masaż karku, przeciwprąd czy masaż ścienny. W za...(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenPensjonatowy
Rewal

Losowe

Realizacje

Hotel SPA - Dziwnów Baseny

Hotel SPA - Dziwnów

Więcej
Dom prywatny - Pobierów Serwis

Dom prywatny - Pobierów

Więcej
Pensjonat - Rewal Baseny

Pensjonat - Rewal

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Projekt oraz wykonanie basenu w miejscowości Rewal w woj. Zachodniopomorskim. W pensjonacie wybudowany został basen w technologii niecki żelbetowej wraz z atrakcjami wodnymi w skład których wchodzi między innymi masaż karku, przeciwprąd czy masaż ścienny. W zakresie prac wykonany został taras oraz zagospodarowany teren dookoła obiektu. Podłączono system uzdatniania wody oraz pompę ciepła do ogrzewania wody w basenie. Wykonano pełną automatyke i sterowanie oraz nadzorowane uruchomienie obiektu.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane