Baseny

Trzęsacz - Największy Basen

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Wykonanie otwartego basenu o dużej powierzchni w miejscowości Trzęsacz. Największy dotychczas basen którego budowę wykonywaliśmy. Projekt zawiera system stacji uzdatniania wody, pełne sterowanie i automatyka obiektu oraz okładzinę niecki basenowej. Wykonywali...(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenOtwarty
Trzęsacz

Losowe

Realizacje

Trzęsacz - Największy Basen Baseny

Trzęsacz - Największy Basen

Więcej
Hotel - Świnoujście Baseny

Hotel - Świnoujście

Więcej
Białogard - Fontanna typu Ściana Płaczu Fontanny

Białogard - Fontanna typu Ściana Płaczu

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Wykonanie otwartego basenu o dużej powierzchni w miejscowości Trzęsacz.

Największy dotychczas basen którego budowę wykonywaliśmy. Projekt zawiera system stacji uzdatniania wody, pełne sterowanie i automatyka obiektu oraz okładzinę niecki basenowej. Wykonywaliśmy nadzór nad rozruchem i uruchomieniem basenu. Całość prac została zakończona w 60 dni.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane