Baseny

Rezydencja - Bielsko-Biała

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Projekt basenu w odległej miejscowości Bielsko Biała w województwie śląskim. Obiekt został uruchomiony 15 lat temu i do dnia dzisiejszego jest serwisowany przez Admar System. W skład prac wchodzi budowa basenu z atrakcjami wodnymi i zjeżdżalni. Wygodne zejści...(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenRezydencyjny
Bielsko-Biała

Losowe

Realizacje

Hotel - Ustroń Morski Baseny

Hotel - Ustroń Morski

Więcej
Pensjonat w Mrzezynie Baseny

Pensjonat w Mrzezynie

Więcej
Hotel - Świnoujście Baseny

Hotel - Świnoujście

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Projekt basenu w odległej miejscowości Bielsko Biała w województwie śląskim.

Obiekt został uruchomiony 15 lat temu i do dnia dzisiejszego jest serwisowany przez Admar System. W skład prac wchodzi budowa basenu z atrakcjami wodnymi i zjeżdżalni. Wygodne zejście do basenu, okładzina niecki oraz powierzchni dookoła.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane