Baseny

Rezydencja - Szczecin

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Budowa basenu w miejscowości Szczecin. Montaż niecki basenowej w technologii z atrakcjami wodnymi, uzbrojenie i system podgrzewania wody za pomocą pompy ciepła wraz z sterowaniem i automatyką obiektu. Budowa rolety do przykrycia basenu....(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenRezydencyjny
Szczecin

Losowe

Realizacje

Pensjonat - Grzybowo Baseny

Pensjonat - Grzybowo

Więcej
Hotel SPA - Świnoujście Baseny

Hotel SPA - Świnoujście

Więcej
Hotel SPA - Kołobrzeg Baseny

Hotel SPA - Kołobrzeg

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Budowa basenu w miejscowości Szczecin.

Montaż niecki basenowej w technologii z atrakcjami wodnymi, uzbrojenie i system podgrzewania wody za pomocą pompy ciepła wraz z sterowaniem i automatyką obiektu. Budowa rolety do przykrycia basenu.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane