Baseny

Pensjonat - Rewal

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Pierwsza nasza inwestycja w zachodniopomorskim. Wykonawstwo: technologia basenu z atrakcjami wodnymi, technologia wanny z hydromasażem, sterowanie i automatyka , okładzina niecki basenowej, serwis obiektu....(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenPensjonatowy
Rewal

Losowe

Realizacje

Apartament - Sopot Baseny

Apartament - Sopot

Więcej
Rezydencja - Sianów Serwis

Rezydencja - Sianów

Więcej
Sanatorium - Kołobrzeg Baseny

Sanatorium - Kołobrzeg

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Pierwsza nasza inwestycja w zachodniopomorskim.

Wykonawstwo: technologia basenu z atrakcjami wodnymi, technologia wanny z hydromasażem, sterowanie i automatyka , okładzina niecki basenowej, serwis obiektu.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane