Baseny

Hotel SPA - Kołobrzeg

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Budowa basenu w Hotelu SPA w Kołobrzegu, województwo zachodniopomorskie.Wykonano basen z atrakcjami wodnymi, nieckę ceramiczną z okładziną mozaikową oraz wanny z hydromasażem.   ....(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenHotelowy
Kołobrzeg

Losowe

Realizacje

Hotel SPA - Międzywodzie Baseny

Hotel SPA - Międzywodzie

Więcej
Apartament - Sopot Baseny

Apartament - Sopot

Więcej
Trzęsacz - Największy Basen Baseny

Trzęsacz - Największy Basen

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Budowa basenu w Hotelu SPA w Kołobrzegu, województwo zachodniopomorskie.Wykonano basen z atrakcjami wodnymi, nieckę ceramiczną z okładziną mozaikową oraz wanny z hydromasażem.

 

.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane