Baseny

Hotel SPA - Świnoujście

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Budowa kompleksowego basenu w Hotelu SPA w Świnoujściu woj. zachodniopomorskim. Kolejna budowa w województwie zachodniopomorskim. Wykonano technologię basenu rekreacyjnego wraz atrakcjami wodnymi oraz stacją uzdatniania wody, okładziną niecki, pełnym sterowan...(więcej)
700dni Czas
wykonania
BasenHotelowy
Świnoujście

Losowe

Realizacje

Hotel - Dąbki Baseny

Hotel - Dąbki

Więcej
Pensjonat - Rowy Baseny

Pensjonat - Rowy

Więcej
Zespół apartamentów - Rogowo Baseny

Zespół apartamentów - Rogowo

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Budowa kompleksowego basenu w Hotelu SPA w Świnoujściu woj. zachodniopomorskim.

Kolejna budowa w województwie zachodniopomorskim. Wykonano technologię basenu rekreacyjnego wraz atrakcjami wodnymi oraz stacją uzdatniania wody, okładziną niecki, pełnym sterowaniem i automatyką obiektu.

Drugą inwestucją tego Hotelu był duży basen pływacki z atrakcjami wodnymi i pełnym serwisem podobnie do poprzedniego, rekreacyjnego. Pomiędzy basenami powstała wanna z hydromasażem w opcji niecki akrylowej.

Wszystko to zwieńczone zostało budową atrakcji w postaci ściany płaczu przyległej do basenu włączonej do systemu uzdatniana wody z własnym sterowaniem.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane