Baseny

Basen prywatny - Grzybowo

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Od wykopu do uruchomienia 6,5 tygodnia. Wybudowany został basen prywatny w miejscowości Grzybowo woj. zachodniopomorskie w technologii inteligentny dom. Technologia pozwala na sterowanie roletą, temperaturą i parametrami wody za pomocą łącza internetowego. Wyk...(więcej)
60dni Czas
wykonania
BasenPrywatny
Grzybowo

Losowe

Realizacje

Rezydencja - Szczecin Baseny

Rezydencja - Szczecin

Więcej
Hotel - Międzywodzie Baseny

Hotel - Międzywodzie

Więcej
Pensjonat - Unieść Baseny

Pensjonat - Unieść

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Od wykopu do uruchomienia 6,5 tygodnia. Wybudowany został basen prywatny w miejscowości Grzybowo woj. zachodniopomorskie w technologii inteligentny dom. Technologia pozwala na sterowanie roletą, temperaturą i parametrami wody za pomocą łącza internetowego. Wykonana została niecka żelbetowa wraz z okładziną, roleta ograniczająca straty ciepła i zabezpieczająca przed niepożądanym wejściem. Zamontowana została ekonomiczną pompa ciepła która utrzymuje stałą temperaturę wody.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane