Baseny

Hotel SPA - Pobierowo

Zobacz PełnąRelacje Wideo

Podstawowa

Specyfikacja

Wykonanie obiektu basenowego w Hotelu SPA w zachodniopomorskim Pobierowo. W zakres prac wchodzi budowa basenu z okładziną niecki, stacją uzdatniania wodu oraz automatyką i sterowaniem, wykonana została równiez niecka wanny z hydromasażem. Dodatkowo wybudowano ...(więcej)
360dni Czas
wykonania
BasenHotelowy
Pobierowo

Losowe

Realizacje

Białogard - Fontanna typu Ściana Płaczu Fontanny

Białogard - Fontanna typu Ściana Płaczu

Więcej
Zespół apartamentów - Rogowo Baseny

Zespół apartamentów - Rogowo

Więcej
Pensjonat - Unieść Baseny

Pensjonat - Unieść

Więcej

Pełna

Specyfikacja

Wykonanie obiektu basenowego w Hotelu SPA w zachodniopomorskim Pobierowo. W zakres prac wchodzi budowa basenu z okładziną niecki, stacją uzdatniania wodu oraz automatyką i sterowaniem, wykonana została równiez niecka wanny z hydromasażem. Dodatkowo wybudowano kompleksową Saune i łaźnie parową, Zadbano również o okładziny całego obiektu które wykonano na hali basenowej, w łazienkach, prysznicach oraz pomieszczeniach technicznych. Wszystko zwieńczone zostało sufitem napinanym, dekoracjami ścian, nadrukami ozdobnymi i kolorowym oświetleniem LED.

Dzień dobry

Poznaj nas

Impulsem do założenia firmy była chęć urzeczywistnienia naszych marzeń o stworzeniu przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku. Klient mając do wyboru wiele możliwości gruntownie analizuje każdą z nich i tylko spersonalizowana oraz bardzo dobra oferta jest w stanie zaspokoić Jego wymagania. Kierując sie tym przekonaniem kładziemy ogromny nacisk na możliwie jak najwyższą jakość oraz różnorodność świadczonych przez nas uslug.

Każde przedsięwzięcie poprzedzone jest gruntowną analizą i stworzeniem we współpracy z Klientem autorskiego projektu, do realizacji którego wykorzystywane są tylko wysokogatunkowe produkty. Nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez w uczestnictwo w różnych spotkaniach i branżowych szkoleniach.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Napisz do Nas!

Proszę, wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Proszę, wprowadź swój adres e-mail Adres E-Mail jest niepoprawny
Proszę, wprowadź treść wiadomości

Pola oznaczone * są wymagane